Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

2010 Office Furniture jest dumna z otrzymania nagrody 2020 South El Monte Business of the Year Award i uznania jej za wiodącego sprzedawcę nowych i używanych komercyjnych mebli biurowych w południowej Kalifornii.

San Gabriel Water Company również otrzymała nagrodę 2020 El Monte Business of the Year Award za dostarczanie bezpiecznych, niezawodnych usług wodnych dla El Monte i South El Monte od ponad 80 lat.

10 lat i wciąż silni

Założona przez ponad 10 lat, 2010 Meble Biurowe jest małą firmą z ponad 45 lat zbiorowego doświadczenia i jest partnerem ponad 100 wybitnych producentów dedykowanych do zaspokojenia swoich klientów z szerokim wyborem najwyższej jakości mebli biurowych i wyjątkowej obsługi klienta.

2010 Office Furniture dołączyła do Izby Handlowej El Monte/South El Monte w 2009 roku. Utrzymują bliskie relacje z Izbą sponsorując zbiórki pieniędzy i włączając się w wysiłki mające na celu wspieranie społeczności.

Pochwały dla 2010 Office Furniture

"Małe firmy są sercem naszej społeczności. Dziś honorujemy 2010 Office Furniture, cenną część tej społeczności" - stwierdza EMSEM.

"Mam nadzieję, że macie jeszcze wiele lat sukcesów i bardzo dziękuję za wszystko, co zrobiliście. Nie jest łatwo prowadzić firmę w czasach takich jak obecne, ale wy nadal odnosicie sukcesy" - powiedziała burmistrz Gloria Olmos.

Izba Handlowa El Monte/South El Monte

EMSEM - El Monte/South El Monte Chamber of Commerce - jest organizacją non-profit, której misją jest reprezentowanie zjednoczonego głosu, który opowiada się za siłą w edukacji, członkostwie i ustawodawstwie rządowym w rozwoju gospodarczym.

Jest to społeczność złożona z lokalnych firm w El Monte i South El Monte, która współpracuje z Izbą, aby utrzymać lokalne podatki, wspierać lokalne firmy i zachęcać do lokalnego zatrudnienia.

Członkostwo w EMSEM niesie ze sobą wiele korzyści: zyskują oni łatwiejszy dostęp do władz, takich jak Członkowie Rady Miasta, organizacje społeczne, szkoły i lokalne organy ścigania. Oferują również możliwości nawiązywania kontaktów, takie jak ekspozycja w Internecie i wzmianki w gazetach w postaci ulotek i spisów członków. Dają one przewagę nad konkurentami w wyniku ekskluzywnych możliwości szkoleniowych na istotne tematy.

Przeczytaj cały artykuł

Odwiedź stronę internetową Izby EMSEM i dowiedz się więcej o organizacji: El Monte/South El Monte Chamber of Commerce

Czytaj także: Sophia Alexander Receives Greater Irvine Chamber Lifetime Membership
Zdjęcie główne: (Od lewej do prawej) Gloria Olmos, Burmistrz South El Monte; Kenneth Chang, 2010 Office Furniture President/CEO; Alex Pons, 2010 Office Furniture General Manager; Rachel Barbosa, City Manager of South El MonteResources
& Special Thanks to: El Monte/South El Monte Chamber of Commerce


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz