Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Istnieje wiele korzyści płynących z niekomercyjnego projektu biura, takich jak zwiększenie kreatywności pracowników i zatrzymanie talentów. Jeśli chcesz odświeżyć istniejące biuro lub zaplanować nowy układ biura, zastanów się nad połączeniem wyglądu rezydencji z przestrzenią komercyjną.


Zdjęcie: OFS Rowen Lounge Sofa

Resimercial Design to trwały trend

Projektowanie biura komercyjnego z elementami rezydencji to trwały trend. Z pewnością nie jest to moda. Pomyśl o trafnie nazwanym Residence Inn by Marriot jako o dobrym przykładzie. Jest ich wiele rozsianych po całej południowej Kalifornii, w takich miastach jak Rancho Cucamonga, Arcadia, Long Beach i w całym rejonie Los Angeles.

Nazwa mówi sama za siebie.


Zdjęcie: HON Westhill Lounge Sofas

Klienci nie są tylko gośćmi na noc lub dwie. Są mieszkańcami. W lobby można poczuć się jak w przestrzeni mieszkalnej w środowisku korporacyjnym. Pokoje są elegancko podzielone dekoracyjnym szkłem i mają wystarczająco dużo drewnianych dekoracji, aby nie sprawiały wrażenia sterylnych. Każdy z nich ma swój indywidualny charakter i wygląda tak samo jak salon, jak i pokój hotelowy.

I to jest dobry sposób na myślenie o projekcie resimercial design - biurze, które wykorzystuje najlepsze elementy domu przeniesione do komercyjnej przestrzeni biurowej.

Ponieważ tak wielu pracowników pracuje zdalnie, można również odwrócić tę sytuację. Możliwe jest posiadanie domowego biura z ergonomicznymi krzesłami i biurkami klasy komercyjnej, które są trwałe. Domowe biuro może odzwierciedlać markę biura korporacyjnego.

Granice oddzielające życie zawodowe od osobistego są bardziej zintegrowane niż kiedykolwiek wcześniej. I to jest trend, który będzie trwały. Resimercial został nazwany definiującym trendem w projektowaniu biur naXXI wiek. Prawie 90% wszystkich firm spodziewa się, że po wprowadzeniu Covid-19 nadal będzie zatrudniać pracowników zdalnych. Oczywiście, powszechne wykorzystanie komunikacji cyfrowej zmniejsza potrzebę fizycznej obecności w biurze korporacji.

Przydatne dla zatrzymania pracowników

Atrakcyjny projekt biura, w którym jest dużo naturalnego światła, jest przyjemnym miejscem pracy. Może to zwiększyć ogólne morale i działać jako sposób na zatrzymanie najbardziej utalentowanych pracowników. Dni szarych boksów odeszły w niepamięć.

Możesz zaplanować przestrzeń biurową tak, aby zmaksymalizować przepływ pracy, ale możesz również sprawić, że przestrzeń będzie wygodna, aby zwiększyć produktywność.

Wykorzystanie modułowych stanowisk pracy i wysokiej jakości rozwiązań biurkowych pokazuje, że zależy Ci na dobrym samopoczuciu Twoich pracowników. Pomaga to pracownikom bardziej zaangażować się w pracę i motywuje ich do dzielenia się wizją firmy.


Zdjęcie: HON Solve Task Chair, Astir Lounge Chair & Mav Lounge Chair

Resimercial Design przemawia do wszystkich grup wiekowych

Każde pokolenie ma swój własny światopogląd, ale projekt, który łączy w sobie najlepsze cechy profesjonalnego biura z ciepłem osobistej rezydencji, jest akceptowany przez wszystkie grupy wiekowe. Wdrażanie standardów ergonomicznych w projektowaniu pomieszczeń biurowych w celu wspierania pracujących w nich osób jest zasadą ponadczasową.

Kto nie chciałby mieć jak najlepszego środowiska pracy?

Wzmacnia kreatywność

Walka z syndromem zamglonego mózgu postarza. Kolana i łokcie uginające się pod naporem siedzenia w tej samej pozycji zaczynają boleć. Nieświeże otoczenie powoli wysysa energię, ale dobrze zorganizowane miejsce pracy podnosi morale, gdy dzień się dłuży.

Oto, co powinno charakteryzować nienaganne biuro:

  • Kojący wybór kolorów
  • Meble, które są solidne, ale wygodne
  • Tkaniny, które mają domowy lub osobisty odwołania
  • Układ biura, który pozwala pracownikom na pracę przy biurku lub w salonie.

Kiedy utkniesz w jakimś problemie, możesz swobodnie wyjść na spacer lub spotkać się ze współpracownikami w wygodnej, wspólnej przestrzeni, aby znaleźć rozwiązanie.


Zdjęcie: National Delgado Seating


Zdjęcie: Stół konferencyjny HON Preside

Zachęca do ruchu i dobrego samopoczucia

Siedzenie w jednej pozycji przez kilka godzin naraz jest bolesne. Domowe biuro jest zachęcające, ponieważ nie musisz tkwić w jednej pozycji przez wiele godzin. Nikt nie zagląda Ci przez ramię, więc możesz swobodnie wstać na szybki spacer lub szybkie ćwiczenie, aby pobudzić krążenie krwi.

Firmy powinny zachęcać pracowników biur korporacyjnych do tego samego. Ruch sprawia, że krew zaczyna krążyć, a to sprzyja przepływowi tlenu do mózgu.

Innym sposobem, w jaki firmy inwestują w dobre samopoczucie w biurze, jest projekt biura, w którym zastosowano ergonomiczne krzesła, biurka z regulacją wysokości i inne urządzenia, które pracownicy mogą dostosować do swoich potrzeb. Dostosowany do potrzeb sprzęt w dobrze oświetlonych miejscach zmniejsza obciążenie oczu, szyi i dolnej części pleców.

Twój zespół jest w stanie myśleć jaśniej, jest mniej zmęczony i dzięki temu może pozostać produktywny.

Biura stacjonarne są wygodniejsze niż biura zdalne

Biuro, które jest zaprojektowane tak, aby wspierać pracujących w nim ludzi i przestrzeń, która jest estetyczna, może być bardziej pożądane niż biuro domowe lub przestrzeń co-workingowa. Pracownicy mogą być zmęczeni domowymi biurami i chcą pracować w korporacji przynajmniej kilka dni w tygodniu.

Dzisiejsze firmy wiedzą, że pracownicy mogą mieć różne opcje dotyczące miejsca wykonywania pracy.

Ważne jest, aby pracownicy wierzyli w misję i wartości firmy, dzięki czemu czują się częścią jej ogólnego sukcesu. To buduje lojalność, zaangażowanie pracowników i staje się subtelną, ale ważną przewagą konkurencyjną.

Zaplanuj i zaprojektuj nowoczesną przestrzeń biurową, która pracuje dla marki Twojej firmy. Skonsultuj się z zespołem w 2010 Meble biurowe. Przynoszą one ponad 50 lat łącznego doświadczenia do każdego projektu i pracował z najbardziej wyróżniających się firm w Południowej Kalifornii.

Czytaj także: Planning Office Layouts for Today's Workplace Needs
Zdjęcie główne: Stylex Seating
Resources & Special Thanks to Respective Product Manufacturers:HON, OFS, National & Stylex SeatingSprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz