Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Od matowych lub błyszczących odcieni bieli, przez stonowane czernie, po odważne, intensywne kolory. Istnieje wiele różnych opcji w zakresie wyboru kolorów mebli łazienkowych. Kolor mebli łazienkowych powinien doskonale współgrać z aranżacją całej łazienki. Musimy ocenić, jak kolor sprawdzi się we wnętrzu i będzie się dobrze komponował z płytkami i kolorem ścian. Niezależnie od tego, czy chcemy kupić meble w bardziej neutralnym kolorze, czy coś, co się wyróżnia, na pewno znajdziemy idealne meble.

Klasyczna biel
Ten jasny kolor może być idealny dla zestawu łazienkowego. Musimy mieć świadomość, że „biel” nie jedno ma imię. Dostępnych jest wiele różnych odcieni, od błyszczących bieli, przez kolory kremowe, po elegancką kość słoniową. Będą one pasować do różnych stylów. Jeśli zestawiamy białe meble łazienkowe z kolorową ścianą lub innymi elementami w żywym, wyróżniającym się kolorze, najlepiej wybrać neutralną, gładką, jasną biel. Taka biel będzie tworzyć idealny kontrast z resztą łazienki. Jedną z największych zalet estetycznych, białych mebli jest to, że pasują do niemal każdej podłogi. Mogą wyglądać dobrze z białą, wyłożoną kafelkami podłogą, wzorzystą lub nie, ale sprawdzą się także w przypadku kolorowych płytek zwłaszcza takich, które zawierają odcienie bieli we wzorze.

Uniwersalne drewno
Jeśli nasze wyposażenie łazienki jest w kolorze złamanej bieli, połączenie go z bielą mebli może spowodować zderzenie odcieni. Gdy ściany lub kafelki są kremowe lub prawie białe, również sugeruje się unikanie jasnych, białych odcieni mebli. W tym przypadku drewniane meble łazienkowe mogą załatwić sprawę.

Jeśli podobają nam się drewniane meble, możemy kupić naprawdę atrakcyjne modele w odcieniach mahoniu lub dębu. Jaśniejsze odcienie drewniane będą wyglądały świetnie na białym tle, podczas gdy ciemniejsze drewno mahoniowe może stworzyć doskonały duet z jasnymi kolorami takimi, jak miętowo-zielony, pastelowy czy niebieski. Ciemniejsze odcienie są najlepsze w większych łazienkach. Jaśniejsze odcienie sprawdzają się fantastycznie w nowoczesnej łazience i nadają pomieszczeniu wyrazisty, naturalny, świeży wygląd.

Niektóre meble łazienkowe są dostępne w naprawdę efektownych kolorach, które w połączeniu z bardziej neutralnym tłem mogą pięknie się wyróżniać w naszej łazience. Niebieski i zielony będą ładnie pasować do białego tła i odzwierciedlą kąpielowy charakter pomieszczenia. Ewentualnie, jeśli chcemy, aby nasz zestaw łazienkowy wyglądał bardzo nowocześnie i dynamicznie, możemy wybrać błyszczące, czarne meble łazienkowe. Będą wyglądać równie dobrze z białymi, jak i kolorowymi ścianami.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz