Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Każdy duży zespół potrzebuje dużej przestrzeni biurowej. Uczysz swoich pracowników, aby sprzątali po sobie i zatrudniasz sprzątaczkę. Jednak pielęgnacja i utrzymanie biura to coś więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. Czyste biuro nie tylko dobrze wygląda.

Rzadko zdarza się, aby sprzątaczka co tydzień przeglądała meble biurowe. Skupiają się one raczej na podłogach, łazience i kuchni. Zgiełk pracowników wchodzących i wychodzących, pracujących nad różnymi projektami często prowadzi do chaosu. W piątek "rzeczy" są wszędzie.

Z czasem na krzesłach i stołach biurowych gromadzą się cząsteczki brudu i kurzu. Pozostawione bez nadzoru mogą zacząć wpływać na żywotność tkaniny. Odkurzanie tapicerki za pomocą miękkiej szczotki, czyszczenie na sucho i dbanie o poszczególne tkaniny jest tym, czego potrzeba, aby meble biurowe wyglądały i działały świetnie.

Czyste biuro to wydajne biuro.

Staraj się zachęcać swoich pracowników do utrzymywania porządku na stanowiskach pracy. Naucz ich, aby trzymali rzeczy dokładnie w tym samym miejscu, z którego je wzięli. Pliki, foldery, artykuły papiernicze, książki... wszystkie mają swoje miejsce.

Jeśli meble są drewniane, łatwiej będzie o nie zadbać. Przetrzyj je wilgotną szmatką co kilka dni, aby uniknąć gromadzenia się kurzu.

Łatwiej to zrobić, gdy nie ma na nich zbyt wielu rzeczy. Rozważ leczenie termitów, aby upewnić się, że nie ma żadnych uszkodzeń, zwłaszcza jeśli drewno jest stare, a budynek również.

Udaj się do lokalnego sklepu stacjonarnego i zorganizuj markowe podkładki i maty stołowe. Zapobiegnie to wszelkiego rodzaju plamom po jedzeniu lub napojach. Ponadto jest to świetne rozwiązanie marketingowe.

W przypadku skóry należy uważać, aby meble nie były narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Materiał nie wytrzyma tak długo, jeśli będzie wystawiony na działanie ciepła. Do czyszczenia skórzanych krzeseł najlepiej wybrać produkt przeznaczony specjalnie do tego celu. Używanie zwykłego środka czyszczącego, zwłaszcza zawierającego alkohol, może uszkodzić meble.

Jeśli chodzi o czyszczenie, należy przyjąć podejście zbiorowe. Niech pracownicy będą odpowiedzialni za utrzymanie porządku na swoich stanowiskach pracy. Współpracuj ze sprzątaczką biurową, aby upewnić się, że te duże obszary są dobrze utrzymane.

Omów organiczne środki czyszczące, aby na powierzchniach nie pozostały nieprzyjemne chemikalia. I wreszcie, zwróć uwagę na swoje meble biurowe, inwestując w wysokiej jakości środki czyszczące.

Inwestowanie w najwyższej jakości, ergonomiczne krzesła i meble biurowe może pomóc zwiększyć wydajność i zdrowie w biurze. Ale równie ważne jest dbanie o meble, aby utrzymać je w dobrym stanie. Nie tylko to, ale także zachowanie gwarancji, gdyby coś poszło nie tak.

Jeśli szukasz produktów, które pomogą Ci zadbać o biurka, krzesła, półki i blaty, skontaktuj się z nami. Sprzedajemy szeroką gamę pokryć z drewna, forniru, melaminy, skóry i tkanin, aby Twoje biuro wyglądało świetnie.

Kto powiedział, że czyszczenie nie jest łatwe...

Jeśli planujesz zakup mebli biurowych w Sydney. Zadzwoń do nas 08 9322 2990, aby dowiedzieć się więcej!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz