Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Jako właściciele firm musimy zastanowić się, w jaki sposób możemy zrobić dobre pierwsze wrażenie. Co jest pierwszą rzeczą, którą widzą? Recepcja. Ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, jest to, aby nasi klienci wchodzili do budynku tylko po to, aby wyrobić sobie w głowie negatywne przekonanie.

Pamiętasz to stare powiedzenie? Nie oceniaj książki po okładce. Ale my naturalnie to robimy. Nic na to nie poradzimy. Zakładamy rzeczy, zanim jeszcze ich doświadczymy. Wyrabiamy sobie zdanie, nawet czegoś nie spróbowawszy. Dzieje się to bez naszej świadomości.

Pomóż im wyrobić sobie pozytywną opinię o Twojej firmie.

Znaczenie obszaru recepcji

Recepcja jest często pierwszym punktem kontaktu między Tobą a Twoimi klientami. Ten obszar jest jak okładka książki. To pierwsza rzecz, którą widzą, więc ważne jest, aby przekazać właściwą wiadomość.

Co chcesz powiedzieć? Jak chcesz, aby klienci o Tobie myśleli? Zastanowienie się nad tymi kwestiami pomoże ci zdecydować o wyglądzie recepcji.

Jest jeden centralny punkt każdej recepcji - biurko.

Jeśli chodzi o recepcję, istnieje wiele opcji. Są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, materiałach i stylach. Ale znaczenie recepcji wykracza poza estetykę.

Chociaż będziesz wykonywać wiele zadań przy tym biurku, najważniejszą rzeczą, o której należy pomyśleć, jest wrażenie, jakie wywołuje ono u odwiedzających. Nie pozwól, aby stare, zagracone biurko mówiło klientom, że Twoja firma działa w ten sam sposób.

Recepcja wykonuje wiele zadań - odbiera listy, telefony, rozmawia z klientami i wita gości. Projekt biurka powinien to odzwierciedlać, aby Twój zespół mógł wykonywać te zadania w zorganizowany sposób. Nie jest to tak proste, jak posiadanie miejsca do siedzenia. Projekt recepcji, który odpowiada Twoim potrzebom, ma kluczowe znaczenie.

Nadaj swojej recepcji charakter

Odwiedzający powinni być w stanie wejść do recepcji i zrozumieć, czym zajmuje się Twoja firma, w ciągu kilku sekund. Może to być pewna atmosfera, którą wydzielasz, co może być tak proste, jak wybór kolorów.

Wiele osób popełnia błąd, nie inwestując czasu lub myśli w recepcję. To nie tylko miejsce, przez które ludzie przechodzą i popijają szklankę wody. To okazja, aby powiedzieć światu o swojej firmie i dlaczego jest inna.

Pozytywna, tętniąca życiem recepcja pomaga również poprawić nastawienie pracowników, dając im dobre samopoczucie, gdy przychodzą do pracy.

Co recepcja "mówi" o Twojej firmie?

Zrób świetne pierwsze wrażenie. Zacznij myśleć o tym, jak chcesz zaprezentować swoją firmę. Zainwestuj w wysokiej klasy biurka recepcyjne, które będą centralnym punktem obszaru. Ubierz swoją recepcję stylowo, od sufitu do podłogi.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz