Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wraz z rozwojem technologii, nasze życie zawodowe i prywatne staje się coraz bardziej płynne. Struktura 9-5 nie jest już tak czarno-biała. Coraz więcej z nas pracuje w domu, co zwiększa znaczenie własnego biurka komputerowego.

W przypadku biur domowych należy zwrócić szczególną uwagę na projekt. Minimalizacja czynników rozpraszających uwagę ma kluczowe znaczenie i zaczyna się od biurka.

O czym należy pamiętać instalując biurko do domowego biura

Spełnij swoje najlepsze intencje pracy w domu, tworząc przestrzeń przeznaczoną wyłącznie do pracy. Głowa w dół, pupa w dół...

Wybór najlepszego biurka ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu. Nawet najmniejszą przestrzeń można przekształcić w domowe biuro. Oznacza to, że mały zakątek przestrzeni w pobliżu okna sypialni z pięknym widokiem na ogród może być Twoim "biurem". Najważniejszą rzeczą jest wrażenie, jakie wywołuje przestrzeń. Postaraj się znaleźć miejsce z naturalnym światłem i widokiem. Wpatrywanie się w białą ścianę nie sprzyja kreatywności i motywacji.

Lokalizacja

Ok, wracając do tego uczucia. Czy w twoim domu jest miejsce, które jest idealnie usytuowane w pobliżu ekspresu do kawy i ma widok na zewnątrz? Jeśli nie masz dedykowanego pokoju na biuro, znajdź miejsce, w którym lubisz spędzać czas.

Rozmiar biurka

Po ustaleniu lokalizacji, zmierz dostępną przestrzeń. Zastanów się, ile fizycznie masz miejsca do pracy. Gdzie ustawisz biurko, zainstalujesz oświetlenie, punkty zasilania i schowki biurowe? Powierzchnia, którą dysponujesz, określi rozmiar biurka, które wybierzesz.

Rodzaj biurka Jaki styl biurka masz w pracy? Czy ci się podoba? Czy wolałbyś pracować przy biurku w innym stylu? W oparciu o swój gust, styl pracy i zadania, które musisz wykonać, wybierz kształt biurka domowego. Czy ma to być ławka, biurko narożne czy biurko kompaktowe? Dostępnych jest wiele opcji.

Styl domu. Zastanów się nad kolorem i wykończeniem, zgodnie z wystrojem i klimatem Twojego domu. Czy jest to styl współczesny, vintage, industrialny czy futurystyczny? Jak będzie pasować do otaczających mebli?

Fajną rzeczą w domowym biurze jest to, że masz pełną kontrolę nad tym, jak je zaprojektujesz. Jeśli znajdziesz fajną lampę, w której się zakochasz, ale nie pasuje ona do marki Twojej firmy, to w porządku. Tak długo, jak nie odwraca to uwagi od pracy, baw się projektem swojego domowego biurka".

Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca na komputer, mysz, notatnik, wszelkie urządzenia elektryczne, książki, schowki i wszystko inne, czego potrzebujesz.

Aby uzyskać pomoc w wyborze idealnego biurka do pracy w domu, skontaktuj się z nami. Praca w domu wymaga dodatkowego przemyślenia. Powiedz "nie" rozpraszaniu uwagi i stwórz przestrzeń roboczą, która pomoże Ci być wydajnym i produktywnym. Zapytaj o nasze ergonomiczne krzesła biurowe i szafki biurowe.

Ty też pokochasz swoje nowe miejsce pracy.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz