Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Niewielka przestrzeń łazienki, nie oznacza, że nie możemy znaleźć odpowiedniego rozwiązania do przechowywania. Istnieje szeroka gama mebli łazienkowych, które są idealne do zmaksymalizowania przestrzeni do przechowywania w małej łazience. Znajdziemy wiele sposobów na wykorzystanie wszelkich dostępnych obszarów pomieszczenia.

Moduły do przechowywania naściennego
W pomieszczeniu, w którym nie ma zbyt dużej powierzchni, doskonałym rozwiązaniem mogą być meble naścienne. Modele te mają różne kształty i rozmiary, więc możesz wybrać jeden z nich, aby w pełni wykorzystać dostępne miejsce. Szafki i moduły ścienne są w większości prostokątne, więc przylegają płasko do ściany. To ich ogromna zaleta.

Szafki łazienkowe stojące na podłodze
Szafki stojące na podłodze nie muszą zajmować zbyt dużo cennej przestrzeni. Wiele modeli ma wbudowane umywalki, które mogą być w pełni lub częściowo wpuszczone. Całkowicie zabudowane umywalki są starannie przymocowane do blatu i nie wystają z przodu. Szafki z wbudowanymi umywalkami to bardzo praktyczne rozwiązanie. Nie zajmują wiele przestrzeni, posiadają dużo miejsca do przechowywania, łączą w sobie dwie funkcje. Bez trudu znajdziemy szafki, które zmieszczą się nawet w najmniejszej łazience.

Narożne szafki łazienkowe
Idealnym sposobem na zaoszczędzenie miejsca jest umieszczenie szafki lub regału w przestrzeni narożnej. Kąty w łazience rzadko są zagospodarowane, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystać, jako przestrzeń do przechowywania. Spełniają swoją funkcję równie dobrze, jak tradycyjne szafki. Oprócz tego, że są bardzo praktyczne, większość modeli narożnych jest bardzo elegancka i stylowa i może być doskonałym dodatkiem do naszej łazienki.

Półki i regały
Regały to kluczowe meble w łazience! Zazwyczaj po zainstalowaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów w pomieszczeniu pozostaje dużo miejsca na ścianie, więc dzięki jednej lub dwóm półkom, będziemy mieć więcej miejsca na przechowywanie niezbędnych przedmiotów, takich jak żele, szampony, dodatkowe mydła czy ręczniki. Możemy również użyć wiklinowych koszyków i ustawić je na półkach. Dzięki temu drobne przedmioty są uporządkowane i nie tworzą w łazience wrażenia chaosu.

Kolejną świetną sztuczką jest używanie półeczek prysznicowych w miejscach innych, niż prysznic. Zwykle pasują one do szafek, więc jeśli szafki pod naszą umywalką nie są w pełni wykorzystane, ustawmy w nich te niewielkie regały, aby stworzyć dodatkowe półki. Nawet w najmniejszych łazienkach dostępnych jest wiele opcji, które pomogą nam w pełni wykorzystać przestrzeń.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz