Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Organizujesz konferencję? A może regularnie spotykasz się z klientami w swoim biurze? Warto zainwestować w modernizację sali konferencyjnej, aby zwiększyć produktywność i współpracę. Ważne jest, aby zrozumieć zasady aranżacji i wartość stołów do sali konferencyjnej.

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, aby Twoi goście czuli się niekomfortowo. Uniemożliwi im to naukę, komunikację i maksymalne wykorzystanie wydarzenia.

Oto kilka popularnych sposobów aranżacji sali konferencyjnej:

Styl teatralny

Ustaw krzesła biurowe w rzędzie naprzeciwko długiego stołu, przy którym będą stać prelegenci. Jest to bardziej formalne podejście, które przyjmuje wielu planistów konferencji, seminariów i edukacji. Konfiguracje w stylu teatralnym są świetne dla dużych grup, gdy nie jest wymagana zbyt duża współpraca. Większość konferencji rozpoczyna się od tego formatu.

Styl w kształcie litery U


W tym układzie ustawia się szereg stołów konferencyjnych w literę U, z krzesłami na zewnątrz. Świetnie nadaje się do spotkań, na których jest przemówienie, sprzęt audiowizualny, prezentacja lub inny centralny punkt zainteresowania. Taki układ ułatwia interakcję i służy jako przestrzeń robocza.

Styl klasowy


Nie wymaga wyjaśnień, ten układ przyjmuje styl klasowy - rzędy stołów konferencyjnych z krzesłami, zwrócone do przodu pomieszczenia. Pomiędzy każdą osobą jest dużo miejsca, w tym na laptopy. Świetnie nadaje się do dłuższych, treściwych konferencji, podczas których goście będą robić dużo notatek. Ten styl może pomieścić duże grupy osób.

Styl sali konferencyjnej


Prostokątny lub owalny stół z krzesłami dookoła. Używany do spotkań, wspólnych konferencji i grup dyskusyjnych, styl sali konferencyjnej oferuje wspaniałą atmosferę pracy i możliwość pracy razem z uczestnikami.

To tylko kilka z wielu sposobów, w jakie można zorganizować pokój, aby konferencja zakończyła się sukcesem. Wszystko sprowadza się do indywidualnych potrzeb. Zastanów się nad rodzajem konferencji, którą organizujesz i wszelkimi ograniczeniami związanymi z pomieszczeniem. Powinno to pomóc w wyborze układu sali, który sprawdzi się najlepiej.

Należy pamiętać, że nowe stoły zmniejszą ilość miejsca do pracy. Dobrym pomysłem może być zapytanie gości, jaki rodzaj środowiska do nauki preferują. Jest to coś, o czym wielu planistów wydarzeń zapomina, ale jest to niezwykle ważne. Nigdy nie bój się zadawać pytań - może to być różnica między udanym a przeciętnym wydarzeniem. Spraw, aby Twoja konferencja była wyprzedana każdego roku.

Kup stoły do sali konferencyjnej


Projektujemy na zamówienie szereg mebli do sal konferencyjnych. Wybierz rozmiar stołu w zależności od wielkości pomieszczenia i jego przeznaczenia. Przeglądaj mobilne stoły z rozkładanym blatem, stoły na metalowych nogach i duże stoły konferencyjne. W razie potrzeby połącz stół konferencyjny z naszymi krzesłami i opcjami przechowywania.

Nadaj profesjonalny charakter swoim salom konferencyjnym, salom spotkań i salom posiedzeń. Zaimponuj swoim klientom i przyszłym pracownikom dobrze zaplanowaną salą konferencyjną.

Skontaktuj się z nami i zaprojektuj swoją salę konferencyjną już dziś.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz