Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Ławki / biurka w mediach cyfrowych w Los Angeles

Media cyfrowe stanowią główną siłę napędową przemysłu rozrywkowego w Los Angeles, a stacje robocze z blatem biurkowym pomagają firmom medialnym wyposażyć swoje biura. Poza wielkimi studiami istnieje wiele mniejszych firm świadczących usługi, takie jak efekty wizualne czy opracowywanie nowych technologii dystrybucji. Zmiany są ciągłe. W otwartym biurze stacje robocze ułatwiają powiększanie biura o nowych pracowników i zmianę organizacji działów bez konieczności wyburzania ścian. Przyjrzyj się bliżej opcjom ławek i biurek oraz ich zaletom.

Interakcja

Stanowiska pracy z blatem biurkowym umożliwiają płynną interakcję w otwartym biurze. Mogą one zaspokajać różne potrzeby.

Załóżmy, że firma produkcyjna potrzebuje wydzielonego miejsca do pracy nad szczegółami planu zdjęciowego w Los Angeles lub na terenie całego kraju, wtedy system taki jak Teamworx Open Plan Desking może sprawdzić się znakomicie. Tworzy on prywatny obszar roboczy, pozostając jednocześnie otwartym i dostępnym. Kilku pisarzy lub programistów pracujących nad stroną internetową musi siedzieć razem? W takim razie stół Hover z regulacją wysokości firmy Deskmakers bez problemu pomieści małą grupę i zapewni przestrzeń do pracy i przechowywania dokumentów.

Wydajność

W biurze, które porusza się z prędkością światła, szybka komunikacja ze współpracownikami, a następnie odwracanie się, aby osobiście skupić się na pracy, staje się absolutnie konieczne. Stacja robocza z biurkiem, taka jak Voi Open Plan Workstation firmy Hon, ma elegancki wygląd i wprowadza współpracę do otwartego środowiska biurowego.

Ruch

Wiele środowisk biurowych nie wymaga od pracowników siedzenia w tym samym miejscu przez cały dzień. Ruch może wyzwolić kreatywność i pomóc w rozwiązywaniu problemów. Stwórz opcje dla tych, którzy lubią się porozciągać lub popracować przez chwilę w innym miejscu. Stanowiska pracy z ławkami lub biurkami, takie jak G Series Desk Lounge lub Eleven Workspace Open Plan, mogą pomieścić nieprzypisane miejsca siedzące. Można też stworzyć strefę przerwy, wykorzystując modułowe fotele wypoczynkowe, które zapewniają przestrzeń osobistą lub są łatwe do złożenia w celu prowadzenia dyskusji w małych grupach.

Wyznaczanie przestrzeni za pomocą biurek

Ściany nie są jedynym sposobem na zdefiniowanie przestrzeni. Aby wyznaczyć konkretne miejsca pracy w zależności od funkcji lub działu, można wykorzystać tablice, rośliny biurowe oraz atrakcyjne stoliki lub regały na książki, w których można umieścić świeżą kawę i zdrowe przekąski. Udowodniono, że rośliny biurowe ożywiają pracowników, odświeżają powietrze i pochłaniają dźwięki. Tablice można zwinąć na miejscu lub udostępnić na potrzeby spotkań zespołu. Zamiast jednego miejsca na przerwę w pracy, warto wydzielić kilka mniejszych miejsc, w których można napić się świeżej kawy, herbaty, zjeść babeczki, owoce i warzywa.

Pracownicy lubią elastyczność, ale nie chcą mieć wrażenia, że coś jest tanie i tymczasowe. Stanowiska pracy z ławkami lub biurkami są łatwe w montażu, pozwalają na elastyczne projektowanie, a jednocześnie są produkowane z myślą o trwałości.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz