Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Przeciętna łazienka jest pełna kosmetyków, środków czyszczących, akcesoriów do sprzątania oraz rozmaitych drobiazgów. Stworzenie odpowiedniej przestrzeni do przechowywania jest, zatem nie tylko rozsądne, ale wręcz konieczne. Łazienka może być niezwykle atrakcyjna, ale jednocześnie praktyczna. Dostępnych jest wiele różnych opcji, więc niezależnie od kształtu, rozmiaru i stylu łazienki, z pewnością znajdziemy idealne meble łazienkowe.

Oszczędność miejsca
Meble łazienkowe nie muszą zajmować dużo miejsca. Mogą być kompaktowe i praktyczne, a także stylowe. Jeśli mamy do czynienia z ograniczoną przestrzenią, ale wciąż chcemy, aby w schowkach znajdowały się wszystkie niezbędne przybory łazienkowe, dostępnych jest wiele sprytnych rozwiązań, w tym przechowywanie pod umywalką. W półce lub szufladzie pod umywalką możemy przechowywać ręczniki, mydła i inne przedmioty codziennego użytku, mając je zawsze pod ręką.

Możemy także wybrać szafkę z lustrem. Lustra są absolutnie niezbędne w każdej łazience. Możemy zaoszczędzić miejsce, wybierając model do montażu na ścianie. Szafki z lustrem mają zazwyczaj kształt prostokątny, ale można też kupić szafki o innych kształtach. Pod względem stylu większość z nich będzie pasować do nowoczesnego zestawu łazienkowego z ostrymi, zdefiniowanymi liniami, ale niektóre są bardziej tradycyjne.

Nawet, jeśli zdecydujemy się na większe modele, można je zamontować na ścianie w dowolnym, dostępnym miejscu. Szafki łazienkowe mogą być krótkie i szerokie lub wysokie i wąskie, co ułatwia znalezienie modelu idealnie pasującego do naszej łazienki.

Funkcjonalny zestaw
To doskonała opcja dla przestronnych wnętrz. Producenci mebli łazienkowych oferują dziś całe zestawy mebli. Znajduje się w nich zazwyczaj szafka pod umywalkę, szafka z lustrem oraz słupki łazienkowe z zamykanymi lub otwartymi półkami. Jeśli mamy dużą rodzinę i wszyscy domownicy posiadają swoje własne kosmetyki oraz przybory toaletowe, zaopatrzmy się duży, przestronny zestaw. Możemy go również stworzyć samodzielnie z pojedynczych mebli, wybierając te, które odpowiadają naszym potrzebom.

Materiały
Powszechnym problemem związanym z meblami łazienkowymi jest to, że materiały nie wytrzymują intensywnego ciepła i wilgoci w łazience. Jednak większość mebli łazienkowych jest obecnie wykonana z wodoodpornych materiałów. Dzięki temu mogą nam służyć naprawdę długo, nie tracą nic na swoim wyglądzie. Wiele mebli ma uszczelnione krawędzie, które zapobiegają wnikaniu wilgoci i powstawaniu pleśni. Bardzo dobrym pomysłem jest wybranie mebli łazienkowych na regulowanych nóżkach. Takie wolnostojące szafki nie mają bezpośredniego kontaktu z mokrymi podłogami.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Kontener podbiurkowy Wuteh KO-4 Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Lada recepcyjna Sove SV-92 Kup teraz